معرفی پانیذان

آشنایی با شرکت پانیذانچرا پانیذان؟

معرفی گروه شرکت‌های پانیذان:

گروه شرکتهای پانیذان، متشکل از یک شرکت خدمات مسافرتی به نام پانیذان پرواز بین الملل با مجوز سازمان میراث فرهنگی و جهانگردی به شماره 9285-126/912 و یک شرکت خدمات نمایشگاهی و بازاریابی بین المللی به نام پانیذان فر بین الملل به شماره ثبت 281402 می‌باشد. گروه شرکتهای پانیذان با اعتقاد کامل به توانمندی‌های تولیدکنندگان کشور عزیزمان ایران برنامه های بسیار جامعی در جهت بازدید مدیران ایرانی از بازارهای جهانی تدوین نموده است که از مهمترین این برنامه ها حضور در نمایشگاه‌های مهم بین المللی می‌باشد. در همین راستا پانیذان پرواز بین‌الملل از سال 1385 رسماً فعالیت خود را در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی خارج از کشور و دیگر تورهای گردشگری و بازاریابی بین المللی آغاز و تا کنون بیش از دویست تور نمایشگاه های اروپا را با موفقیت برگزار نموده است.گروه شرکتهای پانیذان با بیش از 10 سال سابقه تجربه و تخصص در برگزاری تورهای نمایشگاهی علاوه بر برگزاری تورها خدمات بسیاری را به گروه‌های اعزامی خود ارائه نموده است. شاخصه های مذکور که این شرکت را از سایر شرکت‌ها و آژانس های مشابه متمایز می سازد شامل موارد ذیل می‌شود:

1- عضویت در اتاق بازرگانی ایران و فرانسه

2- عضویت در اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

3- برگزاری کلاس‌های آموزشی در خارج از کشور همزمان با برخی از نمایشگاه‌های برگزار شده از جمله در پاریس، آلمان و استانبول برای اعضای انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران و سازمان صنایع کوچک

4- بازدید از کارخانجات صنعتی همزمان با برگزاری نمایشگاه‌ها

5- تشکیل جلسات با برگزارکنندگان نمایشگاه‌ها و تشکل‌های صنفی در خارج از کشور برای هیات‌های اعزامی از جمله نمایشگاه cebit آلمان، نمایشگاه نوشیدنی مونیخ، نمایشگاه حمل و نقل ریلی برلین، نمایشگاه فلزات میلان و .........

6- راهنمایان مقیم و متخصص در شهرهای مورد اقامت که این امر بازدیدکنندگان را برای ارسال نمونه کالاها، ادامه مذاکرات پس از اتمام نمایشگاه و سایر مسائل تجاری به نحو مطلوبی امکان‌پذیر می‌نماید.

7- انتخاب هتل های زنجیره ای و شاخص در اغلب شهرها و در مرکز شهرها و بسیاری از شاخصه های مهم سفرهای تجاری.

تاریخچه تورهای پانیذان پرواز:

 یکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی با محصولات نوین، شرکت و بازدید از نمایشگاه های داخل و خارج از کشور است. در واقع نمایشگاه، مرکزی برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری است.  بازدید از نمایشگاه‌های خارجی به دلیل شرکت برندهای برتر دنیا با تکنولوژی‌ و فناوری‌های جدیدتر و مقایسه آن با محصولات داخلی که در کشور وجود دارد و همچنین تناسب آن محصولات با تقاضای داخلی کشور می‌تواند روشی مناسب در تولید محصولات جدید تر و در نتیجه پیشرفت صنعت کشور باشد. با این هدف، بسیاری از تورهای نمایشگاهی پانیذان پرواز بصورت قرارداد همکاری با انجمن ها، سازمان‌ها و تشکل های صنفی و اعزام هیات‌های تجاری بوده است که نمونه برخی از این تورهای برگزار شده در زمینه و موضوعات آن در ادامه آمده است.

     نمایشگاه Heavent: با تلاش مشترک انجمن نمایشگاه‌های بین المللی ایران و شرکت پانیذان پرواز هماهنگی های انجام شده برای تور بازدید از نمایشگاه Heavent پاریس و دیدار با مسئولان بلند پایه سازمان یوفی ترتیب داده شد. اعضای این تور شامل مدیران عامل و اعضای هیات مدیره اکثر نمایشگاه‌های بین المللی ایران بود که در سال 2016 در پاریس برگزار شد. این نمایشگاه یکی از معدود نمایشگاه‌های جهان در رابطه با برگزاری نمایشگاه‌ها، سمینارها و انواع رویدادهاست که همه ساله در شهر پاریس برگزار می‌شود.

مهم‌ترین بخش این رویداد را می‌توان سمینار برگزار شده در هتل Novotel  دانست که ملاقات شرکت کنندگان این تور با مدیران سازمان یوفی در آن انجام شد. در آغاز ورود گروه به هتل آقای کریستیان مدیر تحقیقات سازمان یوفی از گروه استقبال نمودند و پس از پذیرائی به محل سالن سمینار راهنمائی شدند. پس از آن آقای باراباس نایب رئیس سازمان یوفی که ساکن کشور مجارستان هستند و جهت ملاقات با هیات ایرانی در همان روز به پاریس سفر کرده بودند. این جلسه که حدود 2 ساعت به طول انجامید و با اهدای هدایائی از طرف شرکت های ایران به پایان رسید. کلاس آموزشی و گشت شهری از دیگر برنامه‌های این تور بود که شرکت کنندگان از آن بهره بردند.

نمایشگاه Innotrance: موضوعات نمایشگاه فوق حمل‌و‌نقل ریلی و زیرساخت های آن است که هر دو سال یک‌بار در شهر برلین آلمان برگزار می‌شود.

در نهایت سال 2016 پانیذان پرواز با حضور جمعی از اعضاء انجمن حمل‌و‌نقل مهندسی ریلی ایران با هدف ارتقاء سامانه حمل‌و‌نقل ریلی کشور تور فوق را برگزار نمود که دستاوردهای مثبتی نیز برای این صنعت در کشور نیز به همراه داشت، که از جمله آن‏‌ها می‌توان به امضای تفاهم نامه میان انجمن مهندسی ریلی ایران و چند تشکل آلمانی مرتبط با صنایع ریلی اشاره نمود.

 

تور شهرداران استانبول:

تور بازدید از نمایشگاه روشنائی استانبول(Istanbul light) و ملاقات با مسئولان شهرداری استانبول در سال 2016 با حضور 40 تن از شهرداران محترم استان مرکزی ایران و معاونت محترم استاندار و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های های استان مرکزی به سرپرستی مدیر عامل گروه شرکت های پانیذان به صورت بسیار با شکوهی برگزار شد.

برنامه بازدید از نمایشگاه استانبول، بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه و حضور در سمینار های های مختلف به همراه ملاقات با مسئولان شهرداری استانبول از برنامه های این تور بوده است.


 

نمایشگاه Emo:

با توجه به لزوم آشنائی صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی با آخرین فناوری‌های روز دنیا و ماشین آلات تولیدی در زمینه تولید قطعات صنعتی، گروه شرکت های پانیذان با همکاری دفتر بازرگانی ایران و ایتالیا ، برگزار کننده نمایشگاه EMO و اتحادیه های مربوطه اقدام به برگزاری تور بازدید از نمایشگاه عظیم فلزاتEMO در سال 2015 نمود که مورد استقبال بسیار بازدید کنندگان قرار گرفت. در سال 2017 نیز نمایشگاه Emo  در هانوفر آلمان برگزار شد که در این دوره هم مورد استقبال صنعتگران محترم بود. این تورها با حضور کارشناسان، صاحبان صنعت، تولید‌کنندگان و اعضای هیات مدیره اتحادیه‌های ماشین ساز و فلز تراش تهران و پردیس برگزارگردید.

 

 نمایشگاهITMA : بدون شک بزرگترین نمایشگاه جهان در رابطه با ماشین آلات نساجی و پوشاک می باشد. این نمایشگاه با گریدهای مختلف در کشورهای جهان برگزار می‌شود که شاخص‌ترین آن‌ها که هر چهار سال یکبار در یکی از کشورهای اروپایی برگزار می شود. نمایشگاه فوق هر دو سال یکبار در ترکیه با همین نام و  هر سه سال یکبار در شانگهای چین با نام تجاری Citme نیز برگزار می‌شود.

در سال 2015 شهر میلان و شانگهای چین میزبان این نمایشگاه بودند که گروه شرکت های پانیذان با همکاری انجمن صنایع نساجی استان البرز و اتحادیه ماشین سازان نساجی استان تهران اقدام به برگزاری تورهای بازدید از این نمایشگاه‌ها نمود. این تور ها با حضور جمعی از اعضای انجمن صنایع نساجی البرز و اتحادیه ماشین سازان نساجی استان تهران و با حضوراعضای هیات مدیره دو تشکل فوق برگزار شد. در سال 2016 نیز نمایشگاه فوق در کشور ترکیه و در شهر استانبول برگزار شد. پانیذان پرواز در این نمایشگاه و با سفری 5 روزه میزبان صنعتگران محترم نساجی بود.

 

نمایشگاه Cebit: بزرگترین و بین المللی‌ترین نمایشگاه کامپیوتر است که هر ساله در هانوفر آلمان برگزار می‌شود. در واقع این نمایشگاه، ابزاری جهت اندازه‌گیری روند فعلی وضعیت فناوری اطلاعات است. نمایشگاه فوق از سال 1970 در حال برگزاری است و استقبال بازدیدکنندگان جهانی از این نمایشگاه به نحوی است که سالانه حدودا 850 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

پانیذان پرواز در سال‌های 2012 تور این نمایشگاه را با حضور جمعی از از اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار نمود.

تورهای معرفی شده خلاصه‌ای از رزومه چند سال اخیر پانیذان پرواز بود، به دلیل تعداد بالای تورهای نمایشگاهی گذشته که از حوصله خوانندگان این رزومه خارج می‌شود برای معرفی تورهای قبل از سال 2012 به نام و تصاویر آن ها بسنده کرده‌ایم.


Drink tec Exhibition:


Bautec Exhibition:

 

Sea food Exhibition:


Biofach Exhibition:


Cosmoprof Exhibition:


Aluminium Dusseldurf Exhibition:


China Aluminium Exhibition:

 

- نمایشگاه مبلمان میلان Isaloni

- نمایشگاه تاسیسات میلان mce

- نمایشگاه فلزات و چوب میلان

 

در نهایت برخی دیگر از سازمان‌ها و اتحادیه‌ها که پانیذان با آن‌ها همکاری نموده است نیز در ادامه آورده شده است:

-اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران

-اتاق صنعت و معدن

-سندیکای آلومینیوم ایران،مرکز تحقیقات آلومینیوم، باشگاه آلومینیوم ایران

-سازمان نظام مهندسی کشاورزی

-سازمان نظام مهندسی ساختمان،انجمن کارفرمایان ساختمان

-سازمان همیاری شهرداری‌های استان مرکزی

-مجری رسمی و انحصاری تورهای نمایشگاه‌های فرانکفورت-نرنبرگ و اشتوتگارت در سال 1395

-انجمن صنفی تولیدکنندگان قطعات یدکی اتومبیل و اتحادیه مکانیستهای اتومبیل

و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر

سازمان صنایع کوچک و شرکت های صنعتی استان تهران

نمایندگی انحصاری نمایشگاه های هانوفر - کلن در ایران

اتحادیه فلز تراش تهران و پردیس

 

سخن آخر:

پانیذان پرواز جهت دستیابی به هدف و چشم‌انداز تعریف شده سازمانی خود که پیشرفت صنعت کشور از طریق آشنایی صاحبان صنایع کشور با محصولات و تکنولوژی‌های جهانی است آمادگی همکاری برگزاری تورهای گروهی سازمان‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های دولتی را دارد.

چشم‌انداز:

از مهم‌ترین اهداف گروه شرکت‌های پانیذان برنامه‌ریزی جهت مشارکت گروهی کارخانجات تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی می‌باشد که تحقق این امر با توجه به هزینه بسیار پایین‌تر و کیفیت به مراتب بهتر می‌تواند تاثیرات ارزشمندی در صادرات محصولات ایرانی داشته باشد.

اطلاعات تماس

برگزاری تورهای تخصصی نمایشگاهی اروپا
(نمایشگاه آلمان، نمایشگاه ایتالیا، نمایشگاه فرانسه)
ویژه هیات های تجاری و بازرگانی

میدان ونک ابتدای خیابان صانعی ساختمان 33 طبقه 4 شرقی واحد 38

22224749 21 98 + / 88887056 21 98 +

3518192 938 98 + (paniznparvaz@)

info[at]panizan[dot]com

Website Traffic

مهمانان